Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy w Lublinie i regionie. Trudne warunki na drogach

Utworzony przez gosc, 15 marca 2013 r. o 07:38
lublin krasnystaw dramat gdzie plugi??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ejj chłopa nie masz? niech cię na rękach niesie
No mam chłopa a nawet męża, ale niestety jest w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wie jak droga annopol-Kraśnik-Lublin ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, czy do Krępca dojadę ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co z nimi zrobić?
Niech stoją przed miastem do wieczora. No sorry ale po co mają wjeżdżać do miasta jak i tak mają problem z poruszaniem się a do tego blokują resztę samochodów w tym pługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
No mam chłopa a nawet męża, ale niestety jest w pracy.
To ja bym Cię zawiózł, ale jak wróci to się rozwiedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy się ktoś orientuje jakie jest opóźnienie w MPK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiej napisał:
WORD odwołał egzaminy dla kierowców? Co jest? Jechać 15km/h jak trzeba i tyle. Prawo jazdy które się dostaje w dzisiejszych czasach nie uprawnia do jeżdżenia samochodem w takich warunkach?
z jednej strony masz rację powinni umieć jeździć i w takich warunkach, ale z drugiej strony ten egzamin polegał by na staniu w korku. Więc jak sprawdzić umiejętności kierowcy ? Umiejętności do stania w korku ma każdy, nie trzeba tego sprawdzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
lublin krasnystaw dramat gdzie plugi??????
.................... Orać będziemy po Świętach Wielkanocnych. Siedź w chacie i czekaj na wiosnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ja bym Cię zawiózł, ale jak wróci to się rozwiedzie
To ja dziękuje. jestem silną kobietą i dam radę. Tylko ten wiatr mnie przeraża a ne wiem jak kursują autobusy MPK i jakie mają opóźnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Zakrzówek Pułankowice nie przejzdna . w strzyzewicach tir stoi na śroku skrzyżowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha widze rze tu sami znawcy ,nigdy niekierujeta tyko napinka na forum łał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ULICA PASIECZNA PRZY TORACH OD KRĘRZNICKIEJ PRAKTYCZNIE NIEPRZEJEZDNA, ZRESZTĄ JAK CAŁY ODCINEK DO SAMEJ KRAŚNICKIEJ. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KIEROWCÓW KTORZY CHCĄ PRZEBIJAĆ SIE OD KRAŚNICKIEJ PRZEZ ZEMBORZYCE,JANOWSKĄ DO MIASTA, ŻE MOGĄ UTKNĄĆ NA DOBRE NA TZW. TATARÓWCE. ZA MOŁO TAM PŁÓGÓW, A ŚNIEG ZAWIEWA Z PÓL. ISTNY ARMAGEDON. NIE WIEM JAK PRZEJEDZIE TAM AUTOBUS 78, BO JA JEEPEM LEDWO SIĘ PRZEBIŁEM. NIE WIEM JAK WRÓCE DO DOMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę iść i krzyczeć... Z drogi bo ciężarówa idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syn marnotrawny napisał:
Przepraszam, czy do Krępca dojadę ?????
...................... Synu marnotrawny, czekamy na Ciebie z Twoim bratem. Czy z majątku coś Ci zostało? Bo bieda u nas straszna ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie czemu Pan wójt gminy Mełgiew nie póści płógów do Żurawnik, Dominowa,!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Czy się ktoś orientuje jakie jest opóźnienie w MPK?
................... Parę lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech stoją przed miastem do wieczora. No sorry ale po co mają wjeżdżać do miasta jak i tak mają problem z poruszaniem się a do tego blokują resztę samochodów w tym pługi.
a jak zablokują przed miastem to jak wyjada z miasta ci którzy zechcą wrócić po pracy do domu? a jak nie wyjadą, to zablokują miasto, czaisz? wskaż miejsca gdzie można zatrzymać tiry przed miastem od strony warszawy, lubartowa, łęcznej, biłgoraja, kraśnika, opola i nałęczowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Krajowa nr 17 w łopienniku STOI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
To ja dziękuje. jestem silną kobietą i dam radę. Tylko ten wiatr mnie przeraża a ne wiem jak kursują autobusy MPK i jakie mają opóźnienie.
zatkaj dziurke żeby przeciągów niebyło i cheja przez zaspy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...